Witamy w 360mlm.pl - systemie zarządzania sprzedażą MLM produktów firmy MAPPO.PL

Tutaj mogą Państwo wspólnie z nami zacząć pracować i sprzedawać nowoczesne produkty i usługi z dynamicznie rozwijającej się branży IT!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i warunkami współpracy.

Na początek proponujemy zapoznać się z: O systemie, Co to jest MLM oraz Kroki rejestracji.

Na czym zarabiać?

Podstawowe informacje:

Produktem bazowym jest system internetowy - mappo.pl, skupiający firmy ze wszystkich branż w jednym miejscu, umożliwiający potencjalnemu kontrahentowi wybór najlepszej dla niego firmy z branży której potrzebuje.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj: Prezentacja produktu

 

System sprzedaży:

Stworzyliśmy własny projekt, w związku z czym, możemy zaproponować Ci współpracę jako niezależny dystrybutor firmy Professional IT w systemie, który opiera się na MLM, ale UWAGA !

Proponujemy Ci biznes w którym nie kupujesz produktu od firmy, aby potem go odsprzedać klientowi! Twój klient kupuje bezpośrednio od firmy a prowizję otrzymujesz automatycznie! Przypisujemy klienta do Ciebie a potem w zamian za opiekę otrzymujesz prowizję za każdym razem, gdy klient dokona zakupu!

Więcej informacji dostępnych jest tutaj: O systemie

 

Pierwszy krok to rejestracja:

Aby tego dokonać wystarczy posiadać konto na Facebooku i skorzystać ze specjalnie przygotowanej aplikacji!

Więcej informacji dostępnych jest tutaj: Kroki rejestracji

 

Zarabiamy na dwa sposoby:

  1. Sprzedajemy osobiście produkty oferowane w ramach 360mlm.pl - więcej: Zarabianie 
  2. Budujemy strukturę według planu marketingowego i zarabiamy na prowizji od sprzedaży osób które zaprosiliśmy do współpracy - więcej: Plan Marketigowy


Pamiętaj: w systemie 360mlm.pl raz pozyskany klient przynosi stały miesięczny dochód od każdej wpłaty, której dokona jako  zarejestrowany na mappo.pl!

 

Dołącz do nas!
Aby to wszystko się udało, potrzebujemy Dystrybutorów którzy przedstawią nasz pomysł potencjalnym klientom jak i reklamodawcom oraz pokażą możliwości jakie płyną z ich obecności na naszym portalu. Dołącz do nas!