Witamy w 360mlm.pl - systemie zarządzania sprzedażą MLM produktów firmy MAPPO.PL

Tutaj mogą Państwo wspólnie z nami zacząć pracować i sprzedawać nowoczesne produkty i usługi z dynamicznie rozwijającej się branży IT!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i warunkami współpracy.

Na początek proponujemy zapoznać się z: O systemie, Co to jest MLM oraz Kroki rejestracji.

Co to jest MLM

Wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących MLM

MLM (ang. multi-level- marketing) jest inaczej zwany marketingiem wielopoziomowym lub marketingiem sieciowym.
Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy.
Wielopoziomowy (poziom lub generacja) to termin odnoszący się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa.
Marketing Wielopoziomowy, inaczej nazywany Sieciowym, jest metodą wprowadzania produktów lub usług na rynek, polegającą przede wszystkim na „tworzeniu organizacji, w której wielu dystrybutorów dokonuje niewielkiej sprzedaży jednostkowej”.
MLM polega więc na budowaniu organizacji (struktury), w której jest mnóstwo osób, które sprzedają niewiele, ale w konsekwencji mnóstwo osób pod Tobą wypracowuje dla Ciebie prowizje.
W MLM zarabia się na sprzedaży prowadzonej osobiście przez dystrybutorów/menagerów oraz na sprzedaży przez partnerów zgromadzonych w generacjach poniżej własnej. Generacja nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych osób poniżej ale na sprzedaży produktu.

Czym jest MLM w jednym zdaniu

Według ogólnie przyjętej definicji, system sprzedaży MLM jest jednym ze sposobów dystrybucji towarów bądź usług, gdzie prowizja od ich sprzedaży wypłacana jest wielopoziomowo osobom, które sprawiły, że towar bądź usługa trafiła do odbiorcy końcowego, tj. klienta firmy.

Jak w MLM osiągnąć właściwy dochód

Trzeba sobie uświadomić że to nie firma z którą podjąłeś współpracę zrobi z Ciebie osobę niezależną i bogatą, tylko Ty sam możesz to zrobić za pomocą MLM.
Nie chodzi tutaj o tych, którzy potrafią sprzedawać, ani o tych z bardzo długą listą znajomych.
Nie zrobisz ze swoich przyjaciół biznesmenów, jeśli oni sami tego nie będą chcieli.
Podstawą jest pokazanie innym jak…
Najpierw Ty musisz osiągnąć tutaj sukces a później pokazać osobie przez siebie wprowadzonej jak to się robi, aby w dalszej kolejności ona mogła to przekazać dalej w dół.
We własnej strukturze nie jesteś przedstawicielem handlowym, ale właścicielem własnego BIZNESU.
My nauczymy Cię jak stworzyć swój własny biznes, a Twoim zadaniem będzie przekazanie tej wiedzy dalej!

Nasz MLM to sposób na zarabianie poważnych pieniędzy

  • Budując sieć sprzedaży/strukturę w oparciu o nasz Plan Marketingowy i nasze produkty masz duże szanse powodzenia.
  • Działaj konsekwentnie, uparcie i z głową a rezultaty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.
  • Spotkaj się z naszym przedstawicielem - Liderem, weź udział w spotkaniu. Dowiesz się, jak robią to inni i spróbuj samodzielnie.
  • To może wydawać się trudne ale w rzeczywistości jest proste i przyjemne. Pomyśl, ile ciekawych rzeczy jest dostępnych na wyciągnięcie ręki : wyjazdy, spotkania, nowe twarze, nowe sytuacje, które mogą odmienić Twoje życie.

Nasz Plan Marketingowy

Ważny jest tutaj proponowany przez nas Plan Marketingowy. który jest tak skonstruowany, by promować budowanie struktury, oraz aby dystrybutorzy/menadżerowie na wszystkich pozycjach mieli tę samą cenę sprzedaży. Dzięki temu ich dochody zależą od wielkości organizacji jaką zbudują.
To jest plusem i dla dystrybutora/menadżera (większy dochód pasywny), ale też dla firmy (stały rozwój i stabilność), co w konsekwencji daje również stabilność działającym w niej dystrybutorom/menedżerom.
Plusem jest też to, że Twoja pozycja uzyskana w Planie Marketingowym jest trwała. Są MLM-y w których co miesiąc trzeba "udowadniać" swoją wartość, a jeśli np. 3 x pod rząd się nie spełni oczekiwań, to spada się z pozycji i traci się uprawnienia bezpowrotnie. Trzeba więc zaczynać od nowa. Większość osób najczęściej niestety nie zaczyna i właśnie wtedy kończy swoją pracę w MLM!

  • U nas nic nie musisz udowadniać, nic nie musisz kupować aby dalej odsprzedawać i nigdzie nie spadasz!
  • Jesteś stale na tej pozycji którą sobie wypracujesz.
  • Zarabiasz w zależności od swojej aktywności!

Podsumowanie

System MLM jest sposobem dystrybucji produktów lub usług polegającym na maksymalnym skróceniu drogi między producentem a końcowym odbiorcą (klientem) i wykorzystaniu do tego reklamy poprzez sieć dystrybutorów i klientów. System ten przewiduje udział w zyskach dystrybutorów/menagerów w tym i firmy wprost proporcjonalny do wykonanych obrotów.
MLM różni się od pracy na etacie tym, że tutaj masz wsparcie swojego lidera a cała grupa ludzi przeszkoli Cię abyś był jak najlepszy i przekazywał z czasem sam własne umiejętności innym.
W pracy na etacie jest stały dochód... Natomiast MLM zarobki z roku na rok rosną i tworzy się dochód pasywny*.
Zapamiętaj: w MLM to Ty sam jesteś największym Twórcą swojego sukcesu!

* Dochód pasywny - pojęcie mało popularne w Polsce. Oznacza okresowy (np. comiesięczny) dochód bez stałego angażowania własnej pracy.